2019

01. 10. - ...

Maternity leave / Mateřská dovolená :)

25. - 28. 09. 2019: Katowice, Silesian Philharmonic

27. 09. 2019 - 18:30: Gliwice, Ruins of Theatre Victoria

{oh!} Orkiestra Historyczna: CD recordings + concert,  Symphonies by Jakub Gołąbek 

09. - 11. 09. 2019: Brno, Czech Radio

Czech Radio: Recordings of sonatas by Georg Czarth/
Český rozhlas: Natáčení sonát Jiřího Čarta

10. 08. 2019 - 19:00: Sobotka, Zámek Humprecht

Michaela Ambrosi (klasicistní flétna / classical flute) & Petra Matějová

(kladívkový klavír / fortepiano)

06. 08. 2019 - 19:30: Praha, Rudolfinum

Jana Semerádová & Collegium Marianum: Letní slavnosti staré hudby

25. 06. 2019 - 19:30: Brno, JAMU

Michaela Ambrosi (traverso) & Jiří Havrlant (cembalo)

 

14. 06. 2019 - 19:30: Brno, JAMU

Třídní koncert - traverso / Traverso Class Concert

13. 04. 2019 - 19:30: London, Kings Place 

Martin Feinstein & The Feinstein Ensemble: J. S. Bach - Matthew Passion

 

10. 04. 2019: Dresden, Annenkirche

09. 04. 2019: Praha, Rudolfinum

07. 04. 2019: Wien, Konzerthaus

Václav Luks & Collegium 1704: J. S. Bach - Matthew Passion

01. - 02. 04. 2019: Den Haag, Royal Conservatoire

Externí členka poroty / External member of jury

Master Research Symposium 2019

22. 03. 2019 : Dačice

Členka poroty, soutěž ZUŠ - Jihočeský kraj/ 
Member of jury - Competition of Elementary schools of Music

09. 03. 2019 – 9:30/11:30: Konzervatoř Brno, Dechové soboty

Přednáška / Lecture: Frans Brüggen - život a dílo

08. 03. 2019: Olomouc

Předsedkyně poroty, soutěž ZUŠ - Olomoucký kraj / 
Head of jury - Competition of Elementary schools of Music

22. 02. 2019: Brno

Členka poroty, soutěž ZUŠ 
Member of jury - Competition of Elementary schools of Music

18. 01. 2019 - 19:30: Brno, JAMU

Třídní koncert - traverso / Traverso Class Concert

 

18. 01. 2019 - 13:00 + 15:00: Brno, JAMU

Přednáška - Univerzita třetího věku

17. 01. 2019 - 19:30: Brno, JAMU

Koncert třídy Barokní a klasicistní komorní hry / Baroque and Classical Class Concert

11. 1.  2019: Katowice, NOSPR

Vincent Dumestre & {oh!}Orkiestra Historyczna: "A due cori"

06. 01. 2019: Warsaw, Teatr Wielki

Fabio Biondi & Europa Galante: S. Moniuszko - Halka

2018

 

21. 12. 2018 - 19:30: Brno, Besední dům

19. 12. 2018 - 19:00: Valašské Meziříčí, Zámek Žerotínů

18. 12. 2018 - 19:00: Uherské Hradiště, Klub kultury

Roman Válek & Czech Ensemble Baroque: Ryba Originally

07. 12. 2018 - 19:30: London, St Martins

The Feinstein Ensemble, J. S. Bach - Christmas Oratorio

19. 11. 2018 - 18:00: Prague, Pražská konzervatoř

Gratulation concert

12. - 14. 11: 2018: Brno, JAMU

Masterclass of Kate Clark

 

10. 11. 2018 - 17:00: Jeseník, Kaple (ul. Průchodní)

Koncertu bývalých absolventů k 70. výročí založení ZUŠ 

Michaela Ambrosi - zobcová flétna & Magdaléna Hrudová - klavír

11 -12. 10. 2018: Katowice

{oh!}Orkiestra Historyczna: CD recording, music by Jakub Gołąbek

 

26. - 30. 08. 2018: Utrecht

Václav Luks & Collegium 1704: J.-P. Rameu - Les Boréades

17. – 25. 08. 2018: Warsaw

Fabio Biondi & Europa Galante: S. Moniuszko - Halka

12. 08. 2018: Kroměříž

Roman Válek & Czech Ensemble Baroque: F. I. Tůma - Miserere

07. – 14. 07. 2018: Mezinárodní letní škola staré hudby Valtice /

International Summer School of Early Music – Valtice

Lektorka třídy barokní a klasicistní příčné flétny / Tutor of a class of

baroque and classical flute

25. 6. 2018 - 19:30: Brno, JAMU

Spoluúčast na recitálu Jiřího Havrlanta / Participation on recital of Jiří Havrlant - harpsichord

 

18. 06. 2018 - 17:00: Salzburg, Schloss Frohburg

Vittorio Ghielmi and Mayumi Hirasaki: J.-P.  Rameau - Pygmalion-Suite

08. 06. 2018 - 11:00: Salzburg, Mozarteum - Solitär

Final Erasmus Recital at 11:00

Lecture "The Life and Flute Work of Jiří Čart from the Perspective of Surviving Sources" at 14:00 room 2047

Michaela Ambrosi - traverso & Jiří Havrlant - harpsichord

24. 05. 2018 - 19:30: Brno, Besední dům

25. 05. 2018 - 19:00: Janáčkův máj, Kravaře, Kostel sv. Bartoloměje

Roman Válek & Czech Ensemble Baroque: W. A. Mozart - Vesperae Solennes de Confessore (KV 339)

 

30. 04. 2018 – 19:30: Brno, Aula HF JAMU, Komenského náměstí 6

Závěrečný doktorandský recitál

26. 04. 2018 17:00: Brno, Komorní sál HF JAMU, Komenského náměstí 6

Jan Jiří Benda a jeho souputníci II

24. 04. 2018 19:30: Brno, Aula HF JAMU, Komenského náměstí 6

Vedení a účast na bakalářském koncertě Pavlíny Zámečníkové 

20. 04. 2018 - 17:00/22:45: Salzburg, Mozarteum, Mirabellplatz 1

Barocknacht

29. 03. 2018 13:20/14:55: ÚHV FF UK, Praha

Přednáška v rámci cyklu přednášek Hudební interpretace a kritika

17. 03.2018 – 19:00: Warsaw, Opera Narodowa, Moniuszko Auditorium

Debut of Chopin's Recreated Piano

Collegium 1704 

08. 03. 2018 – 8:00/14:00: Znojmo

Předsedkyně poroty soutěže ZUŠ

27. 01. 2018 – 9:30/11:30: Konzervatoř Brno, Dechové soboty

Současný trh se zobcovými flétnami (kopie a moderní nástroje)

2017

31.12.2017 - 17:00: Praha, Rudolfinum

1.1.2018 - 19:30: Dresden, Annenkirche

"Věčný oheň" (Bach, Zelenka, Leo), Václav Luks & Collegium 1704

 

20. 12. 2017 - 19:30: London, Kings Place

Martin Feinstein & The Feinstein Ensemble, J. S. Bach - Christmas Oratorio

7. 12. 2017- 19:30: Brno, JAMU, Komenského náměstí 6

Jan Jiří Benda projekt 

1. 12. 2017 - 19:30: London, St Martin-in-the-Fields

St Martin’s Voices & St Martin’s Baroque Players, Andrew Earis 

J. S. Bach - Christmas Oratorio

9. - 25. 11. 2017: USA

6. 11. 2017 - 19:30: Brno, JAMU, Komenského náměstí 6

Bach a jeho žáci, Michaela Ambrosi (traverso) a Jiří Havrlant (cembalo)

https://www.gotobrno.cz/akce/komorni-koncert-bach-a-jeho-zaci/

 

14. 10. 2017 - 9:30/11:30: Konzervatoř Brno, Dechové soboty

První hodina hry na zobcovou flétnu hrou

10. 10. 2017 - 20:00: Praha

Pro Arte Bohemica

3. 10. 2017 - ?: Plzeň

Modlitby beze slov, Iva Lokajíčková a Michaela Ambrosi - flétny

30. 9. 2017 - 18:30: Gliwice, Ruiny Teatru Victoria

All Improvviso: Max Emanuel Cencic a {oh!}Orkiestra Historyczna

https://pl.eventbu.com/gliwice/all-improvviso-max-emanuel-cencic-oh-orkiestra-historyczna/5403468

 

26. 9. 2017 - 19:30:  ZUŠ Kuřim (ulice Zahradní)

Pro Arte Bohemica

 

20 - 21. 9. 2017 - Třebíč,  Brno, CZ

Czech Ensemble Baroque, J. D. Zelenka - Te Deum, ZVW 146

 

17. 07.  2017 - 12:00: Lety (u Prahy)

Iva Lokajíčková a Michaela Ambrosi - zobcové flétny

 

01. 07.  2017 - 12:00: Lety (u Prahy)

Iva Lokajíčková a Michaela Ambrosi - zobcové flétny

10. 06. 2017 - 14:00: Valtice

Plaisirs de Musique - Conti, Händel, Purcell

09. 06. 2017 - 19:00: Broumov

Flétny v barokní hudbě, Michaela Ambrosi (zobcové a příčné flétny) a Petr Hostinský (varhany)

11. 05. 2017 - 19:30: Brno, Besední dům, CZ

Czech Ensemble Baroque, T. Linley - Píseň Mojžíšova

08. 04. 2017 - 19:30: London, Kings Place - Bach Weekend 2017

The Feinstein Ensemble, J. S. Bach - Matthew Passion

01. 04. 2017 - 17:00: Dresden, Kreuzkirche

Vocal Concert Dresden & Peter Kopp, C. H. Graun - Der Tod Jesu

23. - 24. 03. 2017: Církevní konzervatoř v Opavě

Lektorka na barokních kurzech pro studenty středních uměleckých škol a žáky ZUŠ

http://www.konzervator.cz/pozvanka-mame-radi-baroko.php

15. 03. 2017 - 19:30: Brno - Besední dům, CZ

Czech Ensemble Baroque, Haydn, Richter, Mozart

08. 03. 2017 – 18:00: Richtrův dům, Havlova síň, Praha

Petra Matějová – fortepiano, Petr Wagner – viola da gamba, Michaela Ambrosi – flétna

Přednáška o historii  hudebních nástrohů – New York University in Prague

 

18. 02. 2017 – 9:30/11:30: Konzervatoř Brno

Výuka zobcové flétny v několika vybraných státech světa (Anglie, Brazílie, Holandsko,
Irsko, Itálie, Japonsko aj.) a Suzukiho metoda.

13. 02. 2017 - 09:30/11:30: ZUŠ Učňovská, Praha 9

Přednáška a seminář

 

09. 02. 2017 - 20:00:  Kaiserslautern, DE

Camerata Bachiensis: J. C. Bach - Quintet D major Op. 11 Nr. 6,  J. B. Bach - Ouverture, 
G. P. Telemann - Ino

European Union Baroque Orchestra: Alfredo Bernardini, director and oboe

25. 01. 2017 -  Valletta, Malta

27. 01. 2017 - St John’s Smith Square, London, UK 

28. 01. 2017 - Amuz, Antwerp, Belgium 

29. 01. 2017 - Darmstadt, Germany

 

14. 01. 2017 – 9:30/11:30: Konzervatoř Brno

Dechové soboty: Přednáška – Výběr z nejzajímavějších článků, které nabízí anglický
časopis „The Recorder Magazine“.

09. 01. 2017 - 10:00/12:00: ZUŠ Nová Paka

Přednáška a seminář

 

2016

 

16.12.2016 - 19:30: Bazilika Nanebevzetí Panny Marie, Mendlovo náměstí 1, Brno

17.12.2016 - 17:00: Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Velké náměstí 40, Hradec Králové

Francouzský advent (A. Campra, M.-A. Charpentier)

09. 12. 2016 - 19:30: London, St Martins

The Feinstein Ensemble, J. S. Bach - Christmas Oratorio

7. 12. 2016 - 17:00: JAMU, Brno

Recital, Michaela Ambrosi & Patrick Ayrton

European Union Baroque Orchestra: Alfredo Bernardini, director and oboe

J. S. Bach - Cantatas

03. 12. 2016 - Trifolion, Echternach, Luxembourg

04. 12. 2016 - Schloss Engers, Neuwied, Germany 

04. 12. 2016 - Italy – to be confirmed 

 

4. - 6. 11.  2016: Bürgerhaus Bad Liebenwerda Gebrüder-Graun-Preis 2016, DE

22. 10. 2016 – 19:00: Synagoga – Festival Lípa Musica, Úštěk

Pro Arte Bohemica: Zapomenuté perly Čech a Moravy

22. 10. 2016 - 10:00: Lety (u Prahy)

Vítání občánků. Iva Lokajíčková a Michaela Ambrosi - zobcové flétny

18. 10. 2016: Blahoslavův dům, Brno

Jean-François Lombard, Czech Ensemble Baroque & Roman Válek: Bacha na Mozarta

 

15. 10. 2016 – 18:00: Pardubice

Pro Arte Bohemica: Ve službách monarchie

Orkiestra Historyczna & Martyna Pastuszka, Baroque Factory: J. A. Hasse - Arminio

8.10. 2016 - Ostrava

4.10. 2016 - Praha

1.10. 2016 - Gliwice, Poland

20. 09. 2016: Pisa, IT

Collegium 1704: J. S. Bach - Magnificat in D BWV 243, J. D. Zelenka - Missa Omnium

Sanctorum ZWV 21

 

18. 09. 2016: Ostrava

Collegium 1704 & Václav Luks: J. S. Bach – Magnificat in D BWV 243,

J. D. Zelenka – Missa Omnium Sanctorum ZWV 21

 

26. 08. 2016 – 19:30: Chaise–Dieu, FR

Collegium 1704 & Václav Luks: J. S. Bach – Mše g moll BWV 235; J. D. Zelenka – Missa Dei Filii ZWV 20

 

31. 07. 2016: Kostel Nejsvětější Trojice Horní Jelení, Slavnostní zahájení Českého hudebního tábora mládeže

Pro Arte Bohemica: Zapomenuté perly Čech a Moravy

 

02. – 10. 07. 2016: Mezinárodní letní škola staré hudby Valtice

Lektorka třídy barokní a klasicistní příčné flétny

 

16. 06. 2016 – 19:30:  Aula HF JAMU, Komenského náměstí 6, Brno 

Doktorandský recitál

 

27. 05. 2016 – 19:00: Benefiční koncert pro Nepál, U Jákobova žebříku, Praha

Pro Arte Bohemica

Orkiestra Historyczna & Martyna Pastuszka, Baroque Factory: J. A. Hasse - Arminio

23. 05. 2016 - 19:00: Český Těšín

24. 05. 2016 - 19:00: Sala koncertowa Akademii Muzycznej w Katowicach, PL

 

22. 05. 2016 - 17:00: Praha - natáčení CD Viktorie Dugranperee

22. 05. 2016 - 10:00: Lety (u Prahy)

Vítání občánků. Iva Lokajíčková a Michaela Ambrosi - zobcové flétny

18. 05. 2016 – 19:30: Městské kulturní středisko, 17. listopadu 214, Říčany

Pro Arte Bohemica: Zapomenuté perly Čech a Moravy

 

12. 05. 2016 – 19:00: Sál NPÚ – Lannerův dům, Hradecká 6, Telč

Pro Arte Bohemica: Zapomenuté perly Čech a Moravy

 

04. 05. 2016 – 19:00: Městské Divadlo Dr. Josefa Čížka, Beránek Náchod

Pro Arte Bohemica: Zapomenuté perly Čech a Moravy

 

21. 4. 2016: HF JAMU, Komenského náměstí 6, Brno

Doktorandská konference

 

13. 04. 2016 – 18:00: AULA Katolického gymnázia, Třebíč

AKoncert komorní hudby: Antonio Vivaldi, jeho současnící, skladatelé a skladatelky

 

12. 04. 2016 – 19:30: Konvent Milosrdných bratří, Brno

Barbara Maria Willi uvádí Bella Donna Baroque 

 

09. – 10. 4. 2016: Společné vedení projektu La Bella Donna Baroque na KVHI, HF JAMU, Brno

 

02. 04. 2016 – 19:30: Kings Place, Hall One, Londýn, UK

The Feinstein Ensemble & Martin Feinstein: J. S. Bach – Mass in B Minor, BWV 913

 

13. 03. – 15. 03. 2016: Konvent Milosrdných bratří, Brno

Czech Ensemble Baroque: W. A. Mozart, KV 595 – natáčení a koncert

 

03. 03. 2016 – 19:00: Slavnostní aula Gymnázia Dr. Pekaře, Mladá Boleslav

Pro Arte Bohemica: Zapomenuté perly Čech a Moravy

02. 03. 2016 – 18:00: Richtrův dům, Havlova síň, Praha

Petra Matějová – fortepiano, Petr Wagner – viola da gamba, Michaela Ambrosi – flétna

Přednáška o historii  hudebních nástrohů – New York University in Prague

 

29. 02. 2016 – 17:00: Novopacké sklepy, Nová Paka

Koncert komorní hudby: Happy England

 

20. 02. 2016 – 11:45/13:45: Konzervatoř Brno

Dechové soboty: Přednáška – Hra na flétnu od baroka po současnost: Postoj, držení nástroje, tvoření tónu, dech a artikulace v průběhu historie hry na flétnu

 

18. 02. 2016 – 19:00: Kulturní dům Bystřice nad Pernštejnem

Pro Arte Bohemica: Zapomenuté perly Čech a Moravy

 

16. 02. 2016 – 19:30: Divadlo Klatovy

Pro Arte Bohemica: Zapomenuté perly Čech a Moravy

 

06. 02. 2016 – 19:00: Arcidiecézní Muzeum v Olomouci

Barokní inspirace 

 

04. – 07. 02. 2016 – 19:30: Konzervatoř Evangelické akademie, Olomouc

Interpretační seminář barokní a klasicistní hudby 2016

 

13. 01. 2016 – 19:00: Šluknovský zámek, Šluknov

Pro Arte Bohemica: Zapomenuté perly Čech a Moravy

Upcoming Events

 © 2019 by Michaela Ambrosi

  • w-facebook
  • LinkedIn Clean
  • w-youtube
  • SoundCloud Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now